fbpx

Ta linia zapewnia wsparcie zdrowia psychicznego.

Numer skierowany jest głównie do:

  • dzieci
  • młodzieży
  • młodych dorosłych (do 25 r.ż.)

Jeśli:

  • masz kłopoty w szkole, w domu, jesteś młodym dorosłym i masz problemy w pracy, w relacjach z ludźmi lub po prostu potrzebujesz porozmawiać
  • czujesz, że dzieje się z Tobą coś niepokojącego lub nie radzisz sobie z codziennością
  • podejrzewasz, że masz depresję
  • masz opory przed pójściem do specjalisty
  • obawiasz się reakcji otoczenia na wiadomość, że chodzisz do psychologa, leczysz się u psychiatry
  • podejrzewasz, że na depresję choruje ktoś z Twoich bliskich, przyjaciół i chcesz wiedzieć, jak możesz mu pomóc

ZADZWOŃ DO NAS NA NUMER 22 484 88 04!

Nasi psychologowie czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-20.00.

Nie stawiają diagnozy, nie leczą, nie oceniają, ale wysłuchają i udzielą wsparcia. Wytłumaczą także, jakie są objawy depresji, na czym polega leczenie oraz terapia osób z rozpoznaną depresją i podpowiedzą co robić dalej.

Nieodpłatne sesje wsparciowe online z psychologiem

Chciałbyś skorzystać z NIEODPŁATNEJ sesji wsparciowej online z psychologiem? 

Jest to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem 22 484 88 04.

Osoby poniżej 18 roku życia będą proszone o przesłanie skanu zgody podpisanej przez opiekuna/rodzica.

Regulamin sesji

Geneza Telefonu Zaufania Młodych

Podczas współpracy Reserved z przedstawicielami pokolenia Z przy kolekcji Re.Design, narodził się pomysł akcji charytatywnej wspierającej młode osoby w kryzysowym czasie. Sami ambasadorzy kolekcji wielokrotnie podkreślali, z jakimi trudnościami przez ostatni rok mierzy się nowa generacja. W odpowiedzi na jej potrzeby marka Reserved, we współpracy z Fundacją ITAKA, postanowiła stworzyć Telefon Zaufania Młodych, aby wesprzeć młodzieży w walce z psychicznymi skutkami pandemii.

Problem depresji wśród młodzieży wciąż się nasila, a ostatni rok był szczególnie trudny. Odizolowanie, brak spotkań towarzyskich czy nawet zwyczajnej szkolnej rutyny, spowodowały znaczne pogorszenie kondycji psychicznej dzieci i nastolatków. Młodzi boją się zaufać bliskim albo bagatelizują problem, dlatego tak ważna jest możliwość dostępu do takich kanałów wsparcia, które zapewnią komfort anonimowości, a jednocześnie łatwość nawiązania kontaktu, jak telefon i czat.

W ramach akcji jest możliwość uzyskania pomocy psychologicznej w formie sesji wsparciowej online ze specjalistą. Oferujemy spotkanie online osobom, które bardziej komfortowo czują się w rozmowie, w której widzą osobę po drugiej stronie. Na sesję można umówić się pod numerem 22 484 88 04.