Komu pomagam:
dorośli, młodzież od 16 r. ż.

Komu pomagam?

Pracuję z osobami przeżywającymi kryzysy, doświadczającymi depresji, lęku, problemów emocjonalnych, zagubienia, mającymi niskie poczucie wartości oraz takim, które borykają się z problemami w relacjach z innymi ludźmi.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym,  Telefonie Zaufania Młodych Fundacji Itaka oraz w Pogotowiu Psychologicznym. Prowadziłam autorskie warsztaty dla rodziców „Jak zbudować porozumienie z nastolatkiem”. Pracowałam z rodzicami doświadczającymi skutków porwania (lub alienowania) rodzicielskiego w projekcie Centrum Wsparcia i Mediacji dla Rodzin Zagrożonych Sytuacją Porwania Rodzicielskiego.

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Ukończyłam stopień podstawowy i zaawansowany szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkołę Trenerów Umiejętności Wychowawczych w Laboratorium Psychoedukacji, studia podyplomowe Konflikty w Rodzinie i Mediacje Rodzinne na SWPS. Zrealizowałam roczny program rozwoju osobistego w Szkole Psychoterapii Gestalt, gdzie w ramach 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, dalej rozwijam swoje umiejętności

Umów wizytę

Umów się na wizytę