Komu pomagam:
dorośli

Komu pomagam?

Udzielam pomocy osobom. które doświadczają trudności w codziennym funkcjonowaniu, mierzą się z zaburzeniami nastroju na przykład depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi: na przykład napady paniki, fobie, lęk uogólniony. Udzielam wsparcia osobom w kryzysie, z zaburzemi osobowości czy potrzebujacym pomocy w poprawie relacji międzyludzikch.

Doświadczenie

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Od 2018 r. jestem związana z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginonych, jestem koordynatorem merytorycznym Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, Antydepresyjnego Telefonu Zaufania oraz Telefonu Zaufania Młodych. Wcześniej koordynowałam Całodobową Linię dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Jednocześnie posiadam doświadczenie pracy psychologa w ww. projektach.

Wykształcenie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie

Umów wizytę

Umów się na wizytę