Komu pomagam:
dorośli

Komu pomagam?

Pracuję z osobami, które potrzebują wsparcia w sprawach z zakresu prawa rodzinnego – głównie kontakty z dziećmi, alimenty, władza rodzicielska czy ogólnie rozwód. Doradzam także w sprawach cywilnych dotyczących sytuacji prawnej w związkach, kwestii majątkowych, spadkowych. Pomagam odnaleźć się w kwestiach prawnych osobom będący  w szeroko pojętym kryzysie życiowym.

Doświadczenie

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych konsultacji prawnych. Pomagam w sporządzaniu pism procesowych. Analizuję i tłumaczę treść i znaczenie pism otrzymywanych z sądów, urzędów, od komorników. Porad prawnych udzielam głównie on-line, pracuję także stacjonarnie. Prowadzę własną Kancelarię Adwokacką. Od lat jestem związana ze środowiskiem organizacji pozarządowych, z Fundacją ITAKA Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych współpracuję od niemal 10 lat.

Wykształcenie

Ukończyłam prawo na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie zdałam egzamin zawodowy i uzyskałam tytuł zawodowy adwokata.

Umów wizytę

Umów się na wizytę