fbpx

12.02.2021

KONKURS Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z DEPRESJĄ

Czym różni się psycholog od psychoterapeuty? Czy leki antydepresyjne uzależniają? Jak przekonać bliskiego do podjęcia leczenia? Jak pokazują badania, wiedza Polaków na temat zdrowia psychicznego wciąż jest bardzo znikoma.

Dlatego też, specjalnie w ramach Światowego Dnia Walki z Depresją, wraz z naszymi ekspertami, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Przez dwa dni: 16 i 22 lutego możecie zadawać nam najróżniejsze pytania dotyczące zdrowia psychicznego. Odpowiedzi udzielą specjaliści i eksperci, pracownicy Fundacji ITAKA.

Pamiętajcie, nie ma złych pytań, a jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, nie ma tematów tabu. Napiszcie nam, czego chcielibyście się dowiedzieć.

Jak zadać pytanie? To proste!

Aby wziąć udział w nim wystarczy:

🖊          Zadać nam pytanie 16 lub 22 lutego przez InstaStories.

👍          Zaobserwować profil Fundacji Itaka na Instagramie i polubić ten post (jest to równoznaczne z akceptacją Regulaminu).

Na zadane przez Was pytania odpowiemy już 23 lutego, czyli w Światowy Dzień Walki z Depresją na naszych InstaStories na naszym profilu. 

Na 5 osób, które prześlą nam najciekawsze pytania czekają nagrody. Mamy dla was bluzy z kolekcji „POSITIVE VABES” firmy TATUUM, która wspiera nasz program „Stop Depresji” i Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA.